Atatürk’e dua ediyorum

Osman Onuktav

Administrator
Yönetici

ATATÜRK’E DUA EDİYORUM

Osman gazi Osmanlı yı kurmadan önce bir eve Tanrı misafiri olur, hizmette kusur etmeyen ev sahipleri gece herkes odasına çekilir uyurlar, sabah namazına kalakan ev sahipleri Osman gaziyi ayakta görürler akşam serdikleri yatak bozulmamış ‘’ beyim bir kusurmu işledik de uyumadınız’’ derler .. Osman Gazi ‘’ Nasıl uyuyayım Duvar daki asılı KURAN dururken onun yanın da uyuyamam’’ der .. İşte bunu idrak eden imanı güçlü Osman bey 600 küsür yıl islama hizmet etmiştir.. Bu olayı çok iyi bile Atatürk elin de kuran minderde oturup apış arasını kaşıyanlar, Kuran-ı başının altına kuyup ağaç gölgelerinde uyuyanlara , Kuran Ve dini alet ederek çıkar menfaat gözetenlere fikir savaşı açmış gerektiğinde kafalarını kesmiş. Ülkemiz de ki Atatürk düşmanlığının en büyük düşmanları bu din taçirleridir.. Bu gün ülkemiz de yaşayan hobazların ataları o dönem de Osmanlıyı arkadan vuran Arap şeyhleri ile ve haçlı zihniyetlerinin torunlarıdır…
Bu hobazlar Hürriyetten ne anlar.
İslam kimliği altında yaşayan ülkelere bakıyorum, baktıkca yatıp kalkıp Atatürk’e dua ediyorum.

Atatürk şayet bu ülkenin hürriyetini kazandırmamış olsaydı Adını Türkiye Cumhuriyeti koydurmasaydı, içinde barınan sahte şeyhleri, başında fes, üstünde cübbe ile milleti soyanlara, eyvallah etseydi; Bu gün Irak, Suriye, Filistin, Mali vs vs kısaca Tüm islam ülkelerinde olan iç savaş ülkemiz de yıllarca devam ederdi. Menemen olayı bir örnektir o gün başı sarıklı cübbeli din taçirlerine tepkisi olmasaydı ‘’ yakın menemen’i ‘’ demeseydi ülkemizin her tarafında aynı olaylar baş gösterip, eline silah alan tarikat kurup baş kesmeler şeriatı uyguluyoruz diyerek milletin ve devletin anasını belleyeceklerdi…

Şimdi Türkiye dışında ki İslam ülkelerine bir bakın her ülkede farklı isimler adı altın da yüzlerce örgüt var , Şeriatla yönetim isteyen veya İslama hizmetle kan dökmeyi İslama hizmet sanıyorlar.
En güçlü Örgütler.

IŞİD

El-Kaide

Hizbullah (Lübnan)

El-Şebab

Taliban

Boko Haram

Söylemleri nelerdir.

İslamı muzaffer kılmak
Hristiyan ve Yahudi alemini zarara uğratmak,

İslami bir birleşik devlet kurmak,

Batı destekçisi ülkelere gözdağı vermek,

Tüm dünyaya ŞERİAT'ı getirmek.
Aslında bu örgütlerin hizmet amaçları Nufusun artması, ve ABD, AB, RUSYA,ÇİN gibi ülkelerin ürettikleri silahları nedeme politikasıdır.. bu örgütlerin kurulduğu veya eğitildiği yer yine Batı dır..

Türkiye de bu örgütler yok mu var..
Hizbullah
İBDA/C
İslami Hareket Örgütü
Türkiye de ki bu örgütlerin ülkemiz de Camiler den halı çaldıklarını, kapkaç yaptıklarını, fuuş ,zina yaptıklarını, toplanan yardım paraları veya haraçlarla İstanbul'un lüks semtlerinin villalar aldıkları, örgüt içinde çıkar ilişkiler sonucu örgüt mensuplarını öldürmelerini biliyoruz, işte bunların Cihat anlayışı, İslamı ‘’ muzaffer ‘’ kılmaları bu olsa gerek.

Bu örgütler önce içlerinde ki şeytana cihat etsinler, İnsanın en büyük cihat’ı kendisi ile cihat etmesidir..
Yüce mevlam yarattığı en mukaddes canlı İnsandır, akıl vermiş, izan vermiş, rıskını vermiş, şükretmeyi emretmiş , Şükrü olmayan Nefsi ile Cihat etmeyen İslama hizmet değil leke sürer.

Yatıp kalkıp Yüce mevlaya dua edelim de Mustafa kemal Atatürk isminde bir müslüman evladını yaratıp ona Türk milletinin kurtarıcısı olma ünvanını vermiş.

Saygılarımla..
Osman Onuktav