Ülkücü lider Ülkücü kadro

Osman Onuktav

Administrator
Yönetici

Ülkücü lider Ülkücü kadro
Milliyetçi Hareket Partisinde on sekiz yıldır değişim isteyen on dokuz yıl demiyorum o sekiz yıldır Bu değişimi isteyen bir Ülkücü muhalifim... KİME bu MERKEZE!

Bu uzun süreçte her platforumda , her sosyal ağ sitelerinde gerek yazılarımla gerek sözlü sohbetlerde , toplantılar da bu değişimi isterken yapılan genel ve yerel seçimlerde bir ülkücü olarak sandığa gidip Üç HİLALE Mührünü vurup hem vatandaşlık görevimi, hemde ülkücülük vazifemi yerine getirdim.

Bir çok mitinglere, gece konserlerine, salon milliyetçiğili tabirimle yapılan salon milliyetçiliği toplantılarına katıldım bu yapılan etkinlikler de Davaya ait bir eylem görmemekle birlikte yapılan etkinliklerin havanda su döğmekten başka bir eylem olmadığını gördüm.

Bu gün gelinen nokta da beş aday ve ayrıca Şuan ki genel başkanla altı diyelim o da aday mı değil mi belli değil.

Bu adaylar içerisinde Sinan Ogan dışında hiçbir adayın bu güne kadar yaptığı miting veya toplantılarını sayfamda paylaşmadım bırakın etkinliğini resmini ismini dahi yazmadım yayınlamadım. Bu adaylara Bu harekte başarı getirecekse başarı dilerim bu başarı sırf iktidar olması başarı demek değildir. ..

Zaten bu hareket İktidar olursa Türk İslam Davasından taviz verecektir on sekiz yıldır verdiği gibi..

Cennet mekan Başbuğ un iktidardan çok Türk milletinin bekasını düşünen onun için mücadele veren bu yapısına bu gün uyulmamaktadır. Başbuğ bırakın meçlise girmeyi %7- 8 alınan oyla Ülke gençliğini dizayn ederken ülkeyi yönetenleride meçlis dışıından ağzına gem vurup yönetiyordu. Bu gün ise Meçlise giren bu hareket ülke gençliğine sahip çıkmamakla birlikte iktidarlara boyun eğen bir duruma gelmiştir..

Aday olacak kişiler arasında bir bayana bu kadar sahiplenip gerçek ülkücü olan adaylara ise şans tanımamak abes iştigaldir.. Bir çok değerli dost arkadaş akraba vs bu konuda konuştuğumuzda bir çoğu bayana destek verdiklerini söylerken ülkücü olmadığını bu davayı ileriye götüremeyeceğini de söylerler. Sadece oy patlaması dışında bir şey yapamayacağını belirtirler..

Şimdi soruyorum amaç davamı yoksa çıkar için siyaset mi?.

Turan '' bir siyasi söylendir'' deyip minder gibi üstüne oturup kokmasını bekleyenler ‘’ hele anadoluyu kurtaralım sıra Turana da gelir’’ muhabbeti ederken beyninde anadoluyu yeni keşfedecek hayaline kapılmış ya kardeşim biz anadoluyu 1071 de keşfettik bu mantıkla hareket edenleri anlamış değilim..
Uzatmadan MHP de değişim istiyorsanız bu fırsat elinize elimize geçmişken bunu iyi değerlendirmek lazım nedir çözüm? bu hareketin başında Ülkücü Lidere ülkücü kadrolara ihtiyaç vardır… Günü kurtaralım günü değildir..

Şimdiden ülkücü adaylara başarılar diler bu hareketin yolunu açmasını temenli ederim.
Saygılarımla

Osman Onuktav
18/06/2016