yalan yalan

Osman Onuktav

Administrator
Yönetici

‘’YALAN YALAN – SENİ SEVMEDİĞİM YALAN’’
Bu söz bir şarkı sözü siyasetcilerin sözü değil. Hele hele Vatan millete söyleyecekleri söz değil .

Dünya da her şey bitiyor (yaşam bitiyor sevdalar bitiyor, ömürler bitiyor) ama Ülkeyi yöneten zümre de yalan bitmiyor. O kadar yalanı söyleyen bu topluluk şimdi ‘’Türk milleti, Türk Bayrağı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’’ kelimelerini ağızlarından düşürmüyorlar.. Tarihi inkar eden bu zümre bu gün tarihin gerçeklerini görmeye başladılar, Yalan yalan bunlar tarihin gerçeklerini bilip inkar edenlerdi.

Yandaş Tv lerinde ekranlara çıkardıkları ‘’aydın’’ dedikleri zevatlar
‘’Türkiye ismi değişsin Anadolu halklar Cumhuriyeti’’ olsun diyen bunların tarihçileri
‘’Türk Bayrağının şekli değişsin ‘’ diyen bunların yazarları
‘’Ne mutlu Türküm dersen diğeri ne mutlu kürdüm’’ diyen bunların başı
‘’Cumhuriyeti ve yasalarını çıkaran bir ayyaş’’ diyen bunlar
‘’Atatürk dinsizdi’’ diyen bunlar..
‘’Türklüğü milliyetçiliği ayaklar altına aldık ‘’ diyen bunlar
İstiklal marşı okunurken ayağa kalkmayan bunlar.
'' İstiklal marşı olmasa da olur '' diyen bunlar...

Şimdi kalkmışlar bir senaryo ‘’darbe’’ darbe bile olmayan besledikleri itlerin saldırısı sonucu bir düzmeceyle hep birlikte sanki ağız birliği etmişçesine Türk olmuşlar, bayrak sever olmuşlar . yalan yalan vallahi yalan billahi yalan .
TV lerde ‘’Demokrasi’’ adı altında dönen reklamları ben hazırlamadım.

‘’NE MUTLU TÜRKÜM’’
‘’NE MUTLÜ KÜRDÜM’’
‘’NE MUTLU GÜRCÜYÜM’’
‘’NE MUTLU ÇERKEZİM’’
‘’NE MUTLU LAZIM’’
‘’ NE MUTLU ARNAVUTUM’’
‘’ NE MUTLU HİRİSTİYANIM’’
‘’NE MUTLU ERMENİYİM ‘’
‘’ NE MUTLU MÜSLÜMANIM’’

Şimdi sormazlar mı adama ‘’ bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ’’Amaç gaye belli 4-5 ay sonra erken seçim veya Başkanlık sistemi için referanduma gitmek yukarıda ki toplulukların oylarını almak… 2023 de kendilerine destan yazmak …

Türklük o güne kadar.. Vatanı Bayrağı, milleti, dini bunlar kadar siyasete alet eden bir canlı daha dünya yüzüne gelmemiş gelmeyecekte… Yalan söylemek isteyen bu zümrelerden para vermeden alabilir..

Osman Onuktav