Müslüman Türk milletini yok sayan Zihniyet(!)

Osman Onuktav

Administrator
Yönetici
Müslüman Türk milletini yok sayan Zihniyet(!)

Türkiye Cumhuriyetini yöneten iktidarın, zihniyet yapısı Müslümanolan Türk milletin zihniyetinden çok uzakta.

Söylemleri ile yaptığı icraatları tutmayan, bu siyasipartinin yöneticileri, milleti,devleti yönetmeye talip olmuş bu topluluğu bir araya getirme başarısını gösteren başbakanı yürekten kutluyorum. ..

Bir insan ancak bu kadar başarılı olabilir!... Yanın da yöresinde , sağın da, solun da, kim varsa sanki başbakanın tıpa, tıp kopyası!... Bu yalancı, dolancı ,hırsızı,arsızı ve kendisi Türk milletine dinimiz İslamiyet’i kullanarak kandırmayı çok seviyorlar…

Türklüğe , Türk milliyetçiliğine açılan savaşın kuklası olarak görev yaptıklarını biliyoruz başbakan ve kendine benzeyen ekibinin.. Kukla olduklarına eminim. Çünkü bir kukla ancak bu kadar ihanet edebilir,söylemlerde buluna bilir… Böyle kuklanın etrafındakiler de kukla olabilir…

Türk olan bu milleti yönetenlerin Türk düşmanlığı prim yapmış gidiyor .. Üstelik Türk düşmanlığı yaparlarken İslam’ı kaynak gösterip yapıyorlar… Neymiş efendim ‘’İslam da ırkçılık yoktur’’ Bu nedenle Türkler kötü, Türkçülük öcü, Milliyetçiler ırkçı.. Bu söylemlerle kandırdılar milleti zihinlere kazıdılar Türk olmamayı … Dediler ki Türk’ün Kürde, Laz’ınÇerkez’e , Ermeni’nin, Arap’a üstünlüğü yoktur… Irkçı olmayın Türkçülükten uzak durun.. İyi de, hoş da be sahte Müslüman mübarekler!... Türk olmak ırkçılıkta Kürt olmak, Laz olmak, Ermeni olmak ibadet mi?!.... Evet Türk’e ihanet eden her millet ibadet sayılır bunların zihninde…

Türk milliyetçisinin fikriyatın da ırkçılık yatmadığı aşikar… Şayet böyle olsaydı üç kıtaya hükmeden atalarımız dünyayı çoktan Türkleştirmişlerdi… Üç kıtaya sahip olan bu güç bunu yapamazlar mıydı da , yapmadılar?...

Ben Müslümanım diyen birinin özellikle ülke yönetimine talip olması, yönetmesi Müslüman ise adil ve adaletli olması beklenir.. Sen; başbakan bu vatanı kuran, uğruna can veren Türk’ü yok sayacaksın diğer taraf dan Vatana ihanet edenleriırklara ayırıp göz kırpacaksın!...

Beni yaradan Allah Türk yaratmış. Sen Türklüğü yok saymakla Allah’ın yarattıklarını inkar etmiş oluyorsun…

Bir milletin kaderini, adam yetiştirmeye adanmış ömürler belirler…

Bir milleti sevmek, o milletin yücelmesini istemek, atalarını sevip saymak, ecdadının yaptıklarıyla gurur duymak günah olsaydı
Allah(cc) insanları kavim,kavim yaratmazdı…

Sen hiç; Cami de imamın arkasın da saf tutan milletin bir birlerine sen ; Türksün, ‘’ben kürdüm’’seninle aynı safta durmam diyen duydunmu? Ben hiç duymadım..

Sen hiç ; sen Türksün hacca gidemezsin duydun mu? Ben duymadım..

Türkçülüğün, milliyetçiliğin, vatan sevmenin İslam’ı yaşamaya bir engeli yoksa neden kendi ırkının ilim de, bilim de, ekonomi de, yükselmesini sağlamak veya düşünmek günah olsun?!...Daha çok Türklerin İslamiyet’e sıkı,sıkı sarılıp yaşaması lazım.. Çünkü yüce Türk milleti İslamiyet’le yükselmişlerdir..

Bu gün ise başbakan ve kendine benzeyen ekibi Türksüz İslamiyet yaşayarak hem Türklüğü yok sayıyorlar, hem de İslamiyet’i çıkarları için kullanarak bir milletin kaderiyle oynuyorlar..

Türk Milleti olarak ; vatanımız da biz bizi kaybettik, özümüzü kaybettik, gözümüzü kaybettik, sözümüzü kaybettik. Başbakanın zihniyle hareket edip, gözleriyle bakar, sözleriyle konuşur olduk. Biz bu değildik…

Yüce Allah Türk milletini yok sayan zihniyeti tarumar etsin…

Türklüğü, Türkçülüğü,Milliyetçiliği hiç kimse siyasi malzeme yapıp terazi gözünde tartamaz.. Çünkü ağırlığı yetmez…Dünyanın yetmediği gibi…

Osman Onuktav
Avar