'Açılım'cı Bir İktidar(AKP)

Osman Onuktav

Administrator
Yönetici

'Açılım'cı Bir İktidar(AKP)

Bir ‘AÇILIM’’dır başımıza bela oldu.
2002 Yılın da Bir hükümet geldi Türkiye’nin başına bela oldu, bu hangi akla hizmet siyaset ise adını bile koyamadıkları ve sonradan ‘’Demokratik açılım’’dedikleri bir şekilde açıldık saçıldık dağıldık ve beter olduk. AKP iktidara geldiği günden beri Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin en önemli sorunu olan “Bölücü Terör Sorunu” bir anda, terör olmaktan çıkartılıp, “Kürt Sorunu” olarak lanse edildi. AKP iktidara geldiğinde terör bitme noktasına gelmişti. Geldiğimiz şu nokta da PKK Terör örgütü, açık bir şekilde hükümet benimle görüşme yapmak zorunda diyor. Açılım paketinin Türkiye'yi getirdiği nokta ortada. Ülke adım adım iç savaşa çekilmek isteniyor. Hala farkında değil mi bu zihniyet?

Açılımlar Ülkesi olduk.
Kürt Açılımı,
Ermeni Açılımı,
Alevi açılımı,
Avrupa açılımı,
Aydın açılımı,
Medya açılımı,
Anayasa açılımı,
Kaset açılımı,
Dinler arası diyalog açılımı,
Arap açılımı,
Kilise açılımı,
Tarih açılımı,
Bunlar yetmiyormuş gibi şimdi moda olan ‘’ÖZÜR’’ açılımı. Türk milletinin temel taşlarıyla oynayan bu hükümet, kimin adına açılım yapıyor özür diliyor?

Emperyalist güçlerin ve okyanus ötesinden aldığı emirlerle profesyonelce oynayan AKP iktidarı bir ‘’ Açılım’’ tutturmuş gidiyor. Türkiye'nin 36 etnik kökenden oluştuğunu dile getiren R.T.E ve kurmayları Kürt sorununun çözülmesiyle ülkenin de çözülmeye başlayacağının umarım farkındadır. Bu iktidar daha kimlerle anlaşacak hangi it sürüleriyle aynı masaya oturarak bu yüce milletin onurunu zedeleyecek bilinmez. Kendilerinde onur olmadığından vatanın, milletin azizliğini de anlayamazlar. ‘’Açılım, saçılım,dağılım’larla’’ Ülkemizi büyük bir kaosa sürerek birlik ve beraberliğimizle oynamıştır, bu günlere getirmişlerdir.

Babası AKP, Anası ‘’AÇILIM’’ olan hamilenin doğurdukları.
Kürt Açılımı ile Andımızda ki Türküm kalkıyor,dağlardaki Ne Mutlu Türküm Diyene yazıları siliniyor bakım yapılmıyor. Türkçe resmi dil olmaktan çıkıyor hastanelerde halka açık olan yerlerde Kürtçe isimler telaffuz edilmeye başlandı, nüfus dairelerinde kimliklerine Kürtçe isimler yazılmaya başlandı.

Benim ŞEHİT YAKINI AİLELERİM Meclise bayrakla giremiyor . PKK’lı yandaşlar ‘’BARIŞ’’ Anneleri olarak bayraklarıyla meclise giriyor, ‘’Açılıma’’ birde buradan bakalım. Ey AKP bu eşkıyalara yüz verirsen gün gelir makamına da oturmaya çalışırlar.

Benim Gazi askerim Şehit Aileleri ne olacak peki? Onların kolu bacağı gözü çocukları eşi babası geri gelecek mi ? Onlara tazminat ödenecek mi? ‘’VATAN SAĞOLSUN’’Söylemleri ile yüreklerine vatan toprağı bağlayarak yaşayacaklar.
Açılında olsa saçılımda olsa. ‘’Ne Şehitler Verdik Vatan Uğruna, Bizde Bitmez Mehmetçik Bu Vatan uğruna..’’.

İnandığı VATAN’ da yaşamayan insanlar , yaşadığı Vatan’a inanmaya başlarlar..

Eyyy Açılımcılar!! Öyle bir VATAN bekçisi olun ki; yolunda öldüğünüzde, kul da takdir etsin.

Osman Onuktav
AVAR