Bu saatten sonra…

Osman Onuktav

Administrator
Yönetici
BU SAATTEN SONRA…
Ne denir ki bu saatten sonra?

Verilen sözlerin edilen yeminlerin bir anlamı kaldı mı? Evet sonunda ben pes dedim verilen sözlere, edilen yeminlere sahip çıkılmadığından… Artık olmayacağım günü birlik yapılan çıkar siyasetin oyuncağı, üzerine basılan merdiven olmayacağım…

Bu bir mektup değil bir veda hiç değil bir deli sevdaya tutulmuş o sevda yolunda ihanete uğramış kim tarafından çıkar uğruna ideallerini satanlar tarafından.. Bu ihanetin içinde olmayacağım…

Her zaman tek bir şey istedim Allah(CC) den; Yar Rab ; ‘’ Türk İslam yolunda milletimi muzaffer kıl, kapitalist sistemlere dilenci ettirme, sosyalist sermayeye uşaklık ettirme , din tacirlerine el ayak öptürme, Türk İslam Ülküsü ile yaşam sürerken başarılar nasip eyle’’ Bu gün yine bu dilekler içinde ALLAH(CC) el açmış yalvarıyorum…

35 yıldır mensubu olduğum MHP ile gönül bağımı koparıyorum. İdeallerime hizmet edebilecek bir siyasi parti,çatısını da göremiyorum… Beraber uzun yıllar yol aldığım değerli dava arkadaşlarımın yanlışımızla, doğrularımızla bu deli ülkücü kardeşlerine en derin sevgilerini, saygılarını esirgemeyen hoş görü ile tevazu gösteren bütün dava arkadaşlarım ve Ülkü adına, Türklük adına beni yetiştiren Önce Cennet Mekan Başbuğum Alparslan Türkeş’e Cennet Mekan şehitlerim, gazilerim , değerli büyüklerim, ocak başkanlarım haklarınızı helal edin…

Yaşanan dünya düzeninde Yaşamımın en önemli parçası olan ; " Türklük gururu ve şuuru olan , İslam Ahlak ve Fazileti’’ inancı ile ve inandığım davama sadık kalacağıma çalışacağım…

Yüce Allah (CC) önce bu milletin sonra inandığım ama hayal kırıklığına uğradığım davamın yar ve yardımcısı olsun..
Saygılarımla
Osman Onuktav
AVAR