İçimizde ki Yedi Düvel Çetesi!

Osman Onuktav

Administrator
Yönetici

İçimizde ki Yedi Düvel Çetesi!

Türk milleti vatanı için kurtuluş savaşında Yedi düvele karşı savaşarak kazanmış olduğu zaferi bütün dünyaya göstermiştir… Bu zaferi içine sindiremeyen içimizde ki bünyelerin kirli elleri ile ülke yönetimini ele alarak yedi düvelin yapamadıklarını yapmaya çalışmaktadırlar… Kurtuluş savaşında yedi düvele karşı ; topla, silahla, kılıçla,sopa, kazma- kürekle mücadele ederek savunulmuştur…
Günümüzde ki Yedi düvelin çetelerine karşı ise nedense sessiz kalınmış, boyun eğilmiş, çıkar ve menfaat beklenmiştir.. Bu gerçekleri görmeyen (gafiller ), vatana zarar verenlere eyvallah diyen körlerdir. . ‘’Körler memleketinde şaşılar padişah olur.’’ Demiş atalarımız.. Bizim bakar körlerin padişahı körleri de şaşı yapmış , yapılan hizmetleri, hizmet sayıp çift , çift görüyorlar!....

Ülkeyi yönetenler büyük bir yozlaşmışlık seli içinde sürükleniyor… Hükümet gerçek İslam’i çizgide Türk gibi yürümeyi yok sayıyor!... İslamiyet’i siyasete alet ettikçe de kazanıyor!... Türklüğü yok saydıkça da; Türk’ün düşmanlarına fırsat sağlıyor!....

İçimizde ki yedi düverlin çeteleri , kendi çıkarları uğruna adaleti incitiyor....Yaptıkları yanlışlara’’doğrudur’’ demeleri için hakim , savcı, asker, polis tahin ediyor. Adaleti engelliyor….

On iki yıldır ülkemizde yaşanan Cinayetler, tecavüzler, hırsızlıklar, arsızlıklar, cinnetler, yüzsüzlükler, ihanetler, çirkinlikler, pislikler… Bu yedi düvelin çetelerinin icraatlarıdır..
Bu gerçekleri görmeyen gafil ordusu… Görmezden gelince, acı gerçeklerin de ortadan kalkacağını; kendileri bekleyince, hayatın da bekleyeceğini sanırlar. Oysa gerçekler yedi düvel çetesi (iktidar) ile beraber dönüp durmakta; zayıflar güçlülere yem olmaya, gafiller de uyanıklara av olmaya devam etmektedir...
Bu yaşananlara seyirci olarak ; üç maymun değil! dört maymun olunmuştur!
-Görmedim
-Bilmiyorum
-Duymadın
- Arkadaşlara katılıyorum!....

Bu millete, devlete yapılan ihanetleri; '' görmedin- bilmiyorum- duymadım- arkadaşlara katılıyorum'' diyen gafiller!... Saksınızda ki çiçeğe can veren nedir biliyor musun ? Saksınızdaki toprağa karışmış ecdadının kanından başka bir şey değildir!. UNUTMA!!!... Ecdadın gibi yiğit ve mert olmaya mecbursun !... Ecdadın gibi Mazluma Yunus zalime Yavuz olmalısın..Vatanın için nefes alıp vermelisin, Her türlü ihanete, yapılan yanlışlıklara Tepkisiz kalmak; şer odaklarına hizmet etmek demektir.... Bu yedi düvel çetesine boyun eğmemelisin…

Bu vatanın ekmeğini yiyerek, milleti, devleti yönetenlerin yaptıkları tahribat, bu vatana göz diken yedi düvelin yaptığını geride bırakmıştır… İçimizdeki düşmanlar ; Eski ve eskimeyen düşmanlar çetesidir bunun da adı ; Yedi Düveldir!..Bunlardan adil bir şekilde millete hizmet etmeleri beklenemez… Çünkü bunlar eskimeyen Yedi Düvelin ülkemizdeki çeteleridir…

Kendi milletine saygı göstermeyenler , başka milletlerden saygı görürler!..(Arap, Ermeni, AB- ABD ) gibi!....

Türk milletine saygıyı sevgiyi, hizmeti ancak ; Türk olan verebilir .. Türk’e düşma olan Yedi düvel çetesi değil!....
Türk’e vatan, millet, Ağustos sıcağında soğuk su içmekten daha tatlı gelir.

Osman Onuktav
Avar