Klavye de Ü-L-K-Ü Yazıyor.

Osman Onuktav

Administrator
YöneticiKlavye de Ü-L-K-Ü Yazıyor.Burada yazacaklarımdan “ gerçek ülkücüleri” tenzih ederim, sıkıntı sanal kahramanlarıdır !!!
Gerçek ülkücüler adam gibi de adamlardır ve benim için “ gerçek ülkücülerin” muhalifi de muvafığı da ülküdaşımdır ve başımın üzerinde de yeri vardır….

Şu sanal kahramanı yaratılan ülkücülere üç beş diyeceğim var..

Ey sanal ülkücüleri!. Ülküyü sanalda öğrenirseniz gerçek değil sanal kalırsınız..

Gerçek ülkücüler ülkücülüğü sosyal ağ sitelerinde Bozkurt işareti yapıp boy boy resimler paylaşarak öğrenmediler..

Gerçek ülkücüler ülkücülüğü klavye tuşlarının üzerinde Ü-L-K-Ü harflerine dokunarak ülkücü yazarak öğrenmediler..

Gerçek ülkücüler küçük yaşta ocak terbiyesi ve merkezi otoriteyle büyüyen, dokuz doktrin ilkesine bağlı davasına sadık olan ve ölümüne destekleyen kişilerdir..

Gerçek ülkücüler adamcıklar için slogan üretmeyen; ‘’Şakağımdaki kansa, o benim gülüşümdür, Namert sürünmektense, erkekçe ölüşümdür’’ sözleriyle yaşayan , verdiği sözlerin arkasında duran kişilerdir..

Sanal kahramanı ülkücüler fikri seviye olarak hareket etmeyen . Bilgisizce hareket eden. Aldıkları rumuzların ardına gizlenip Bozkurt kahramanlığı yapan, Asena ruhundan uzak , asıp kesip ülkü idealinden habersiz. Ülküyü sadece ve sadece vatan sever, bayrak çizer olarak bilen atış poligonunda kendini sanıp hedef dışı karavana sallayan kişiler ülkücü…


Ülkü uğruna çile çeken, kardeşini, anasını babasını şehit veren , adamın adamı değil davanın adamı olanlar ise sosyal ağ sitelerinde Ülkücü değil!.. Çünkü onlar gerçek ülkücüler!..
Zordur ülkücü olmak , hele ki bu devirde.

Ama zahmetsiz rahmet olmayacağını bilir ülkücü.

Kolay ülkücü olmak istiyorsan klavyede ki Ü-L-K-Ü-C-Ü Harflerine dokunman yeter..

Osman Onuktav
 

Osman Onuktav

Administrator
Yönetici
Evet Ülkücü geç bilgisayar karşısına klavye tuşlarına bas,tıkla, beğen, Yavuz ol, Yunus ol, Başbuğ ol, Fatih ol, Kopyala yapıştır , okuma okuduğuna yazma, Cuma mesajı yolla, bayram tebriği yolla, kuru slogan at, Bozkurt resimlerini süsle büyük büyükkk fontlartla paylaş al sana Ülkücülük.. Ne yapacaksın İlkeyi, ne yapacaksın ülkeyi, sana ne ülküden. ilkede sen ülküde sen ülkede sen olmuşsun klavye tuşlarıyla kardeşlik hukuku kurarak...
 
Üst