Medya mi? At çöpe!

Osman Onuktav

Administrator
Yönetici
MEDYA MI? AT ÇÖPE!

Görsel Medya (Tv) programlarının içeriğini bilmeyen yoktur. Ülkeyi yöneten devlet degil medyadır... Medya milleti uyutmak için öyle programlar koyuyor ki , memleket Yahudi ye Avrupa ya satılıyor bizim millet uyuyor. Şimdi bu programlara çıkan konuklara mı acısam, ülkeme mi acısam, bunları dinlemek zorunda kalan bizlere mi acısam, yıllarca fakültelerde okuyup adam yerine konmayan bu ülkenin gençlerine mi acısam bilmiyorum…

Kanallar da açık oturumlar düzenliyor İktidarın yandaş Kalemşörleri ile başlıyorlar ana haber bültenlerin de devam ediyor arada bir Türk kültüründen uzak dizilerle milleti uyutuyorlar.Vay memleketim vay.

Türk Milleti’nin yararına olacak hangi faaliyetleri yerine getiriyorlar? Hangi kanalı açsak hep aynı tipler ve aynı senaryolar… Ülkeyi yöneten iktidara, hizmet edebilmek ve iktidara Gaz verebilmek için GAZ kuyruğuna girmişler!...

Ülkemizde yaşanan bütün olumsuzluklara karşı Görsel Medya iktidarın (AKP) yalakalığını yapmaktadır ve Akp ye destek veren yöresel Tv lerde de dahil, yaptıkları; ‘’ kürt sorunu’’,’’Suriye sorunu’’ ‘’Arap sorunu, "ermeni sorunu", "malezya sorunu" ,’’somali sorunu’’ nedense Türk sorunu, Vatan sorunu, şehit sorunu yok.!..
Hangi Televizyon kanalları bunlar?

ATV,BEYAZ TV,TGRT, KANAL7, HİLAL TV,STAR, KANAL D, SHOW TV, ve devlet televizyonu olan TRT…ile örnekleri çoğaltabiliriz…

Türk milleti olarak biz ne yapıyoruz ? rahat koltuklarımız da oturup bunların Gaz vermelerini izliyoruz, aklı selim davranan Tv kanallarını izlemiyoruz.. Aslında kanallara pek kızmıyorum yozlaşmaya başlayan kendi değerlerini kaybeden Türk Milletine kızıyorum bu tv leri izleyerek besleyenlere lanet olsun …

Sanal medya da olsun sosyal ağ sitelerinde olsun Hükümeti (akp) eleştirenler, ağıza alınmayacak söylemlerde bulunanlar, evlerinde eleştirdikleri hükümetin yalaka medya guruplarını izlemeden geri durmuyorlar. ‘’bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu’’..

Tv kanalların da reyting uğruna kaybedilen değerlerimiz var…Türk mille ile dalga geçmek bu derece basite alınamaz. Millet olmanın bazı değerleri vardır.

Öyle kişiler var ki ülkesine sahip olamayan,askerliğini yapmayan,vatanın milletin ne anlama geldiğini bilmeyen, sanatçı diye geçinen bu yaratıkları başımıza taç yaparsak bu gibi olaylara da katlanmak zorunda kalırız. Programlara, dizilere bir bakın ama izlemeyin… Basit sanatçıların gündemine bir göz atın. Halka açık bir televizyonun canlı yayınında küfürleşmeler, çirkeflikler, uyuşturucu kullanan, komiklik yapıyorum diye yarışma programında kadınlara kızlara sarkan, belden aşağı espirileri komiklik sanan sapık bir şovmen, insanlarla dalga geçerek sanat yaptığını sanan maganda kılıklı sanatçılar, Türk milleti için kutsal sayılan evlilik programlarında ki rezaletler diz boyu..

Hep aynı senaryolar Yürüyün gidin bi ya. İyice abuk subuk bi ülke olup çıktık. Türk milletinin önüne sundukları medya bozuk, kişiler bozuk….
Ne yapmamız gerekiyor; Ülkeyi bu duruma getiren iktidara destek veren yandaş medya başta olmak üzere, Kültürümüzden uzak programlar sunan Tv leri izlemeyelim ve televizyonlarımızdan da kaldıralım..

Medya mı? at çöpe…

Bu ülkenin medya patronunlarının benim gözümde, ülkeye verdiği her türlü zararlar açısından, terörist başıyla hiç bir farkları yoktur, bu medya kuruluşlarını izleyenlerinde teröristen farkları yoktur...
Osman Onuktav
(avar)

Son düzenleme: