VATAN İçin slogan atanların (saçmalıkları)

Osman Onuktav

Administrator
Yönetici
VATAN İçin slogan atanların (saçmalıkları)

Sinirlerimin ziplamasina sebep olan sloganlar hakkinda bir iki kelam etmek istiyorum..
Bu acayip sloganlar Ben bir MHP li ve ÜLKÜCÜ olarak kendi mitinglerimizde falan atilsa gam yemiyeceğim ....Fakat TÜRK İSLAM ÜLKÜCÜSÜ sevdalsı ülkü uğruna ülkücülüğü ve milliyetciliği benimsemiş biri olarak ,siyasi çıkar uğruna islamı, her konuda kullananlarıda kınıyorum ..Bu slogan benim mitingimdede olsa vatanı MİLLETİ sevenler atıyor derim ..
Fakat isin asil garip tarafi MİLLET olarak sokaklarda binlerce insanın bu sloganları atmalarıyla yaşamlarının celişkili olmasıdır.
Çelişki(AKP-CHP-)ye oy verenler o fikirde olanların bu sloğanlarla ne işi olur
Sehit cenazelerinde olsun, her hangi bir yerde VATAN hainlerinin yaptigi rezillige karsi yapilan tepkisel gösterilerde olsun bu sloganlarin atilmasi gafletin ve cehaletin geldigi boyutu göstermesi bakimindan düsündürücüdür.
Senelerdir VATAN hainlerine karşı temcid pilavi gibi her mitingde agirlikli olarak atilan sloganlardan sadece bir kacini yazmak istiyorum :

Ya Allah Bismisllah Allahuekber..!

Bu slogan VATAN hainliğiyle ne alakası var? Git VATAN hainlerine oy ver VATAN'ı satanla bu sloganı at ,ne alaka ...

Sehitler Ölmez Vatan Bölünmez..!

Şehitlere sayğısızlıktır Şehide kurşun sıkan haine atılan slogan bu olmamalıdır..SEHİTLER ölmez bunu anladık onlar ölü değillerdir..
VATAN bölünmez burası saçma VATAN'ı bölen kim senin kardeş dediğin kürt değilmi insanı delirtiyor VATAN'ı bölmeye çalışanla asla bölemezsin ben seninle birlikte yaşayaçağım diyorsun kim bunlar ? kürtler vs gibi.ve ayrıca VATAN'ı bölmeye kalkanlara siyasi destek ver sonra kalk bu sloğanı at...

Türk-kürt kardestir, bunu bozan kallestir..!

Hadi ordan kürt ne zaman kardeş oldu bir TÜRK ve ülkücü olarak bunu asla kabul etmiyorum .

Elde Kuran, Hedef Turan..!

Evet çok önemli bir konu TURAN için saçmalığın önde gideni. Elinde kuran olmayan TÜRK kardeşlerimiz ,karındaşlarımız bu TURAN'IN içinde olmayaçakmı ? Bu sloganı içat eden TURAN'ın düşmanıdır...ÜLKÜSÜZLÜKTÜR...

Vur Vur inlesin apo pici dinlesin..!

Vur vur inlesin diyor adam apo dinlesin ya saçmalama dinletme git vur dinlemesin ..Halbuki bu sloganin yerine.katil pkk kayrol yada YA SEV YA TERK ET
Adamın oğlu şehit oluyor kürtler bizim kardeşimizdir diyor pkk onları temsil etmiyor diyor..

Cuma namazindan cikarken atılan sloganlari söylemek dahi istemiyorum..
ARAP milliyetciliği yaparak ARAPların kıçlarını toplamak için atılan bu sloganların kacı DOĞUTÜRKİSTAN,AZERBAYCAN,TÜRKMENİSTAN.IRAK TÜRKLERİ için atılıyor

Halbuki bu igrenc sloganlara kadar öyle sloganlar varki, VATAN hainlerini ve cümle alem Türk düsmani mahlukatlarin yüreklerini agizlarina getirecek..

YA SEV YA TERK ET
Sloganına bile sahip çıkamadılar...
Düşünmeye davet ediyorum ..Eyyy TÜRK titre ve kendine dön..
saygılarımla...