Dracula: Başlangıç filmini KINAMA!.

Osman Onuktav

Administrator
Yönetici
[h=1]Dracula: Başlangıç filmini KINAMA!.
[/h]Bu gün sinemaya gittim, afişlerden filmlere baktım DRAKULA Başlangıç adlı filme gireyim dedim, girdiğime, gireceğime,izlediğime lanet ettim verdiğim para Haram zıkkım olsun…Sinema salonu tıka basa doluydu. Yaşlısından gençine , erkeğinden bayanına her yaşta her cins den insanlar vardı biri de ben ve eşim.. Filmi izlerken o kadar küfür ettim ki küfür edecek halim kalmadı..

Netice de bir kurgu filmi, gerçeği yansıtmayan bir film.. Ama onuruma dokundu.. Avrupa da Türklere karşı bir katlin kahramanlığı anlatıyor.. Türkleri tarihinde yenemeyen haclı zihniyeti yazdıkları senaryolarla yenip gelecek nesillere sahte kahramanlar üretiyorlar. Ve bunada bizim ülkemizde izin veriliyor..

Kazıklı Volvoda’yı süper kahraman yapıp, çağ açıp çağ kapatan ecdadımıza hakaret edip hunharca katleden birini Türk gençliğine kahraman ilan ettirip izleten, bu yolda para kazanan zihniyeti kınıyorum.. Bu filmi izletmek için para kazanan Türklerin kursaklarının bozuk olduğunu düşünüyorum ki öyledir zaten..

Kültürümüzü kaybettik, aslımızı kaybettik ama ecdadımıza hakaret ederek Türkleri yenmek Fatih Sultan Mehmet’i bir Vampirin yenmesi ordusunu hunharca öldürmesine tahammül etmek aciz göstermek amacı güden insanlara tepkimdir..
Bu film Avrupa da beğenilecektir illaha ki İnşallah Türkiye de hak ettiği yeri bulur ve sinema salonları boş kalır.. Lütfen izlemeyiniz..

Osman Onuktav
AVAR